Skąd się wzięła popularność kas fiskalnych Posnet?

By | 13 czerwca, 2018

Systemowa kasa fiskalna marki Posnet

Co charakteryzuje współczesny, polski rynek technologii sprzedaży? Przede wszystkim jedno: naprawdę duża różnorodność rozwiązań dla biznesu. Dotyczy to zarówno rodzajów urządzeń peryferyjnych, jak i, na przykład, samych kas fiskalnych. Niemniej jednak, coś sprawiło, że pewne modele sporo zyskały na znaczeniu w oczach przedsiębiorców. Tak było chociażby w przypadku technologii dostarczanych przez firmę Posnet. Dlaczego właśnie ich? Przyjrzyjmy się temu wspólnie.

Dla różnych branż i działalności handlowych

Owszem, kasy fiskalne od firmy Posnet generalnie charakteryzują się wysoką wydajnością i jakością wykonania oraz interesującą funkcjonalnością. Ale co najważniejsze, nie wąska grupa tych modeli, tylko urządzenia o zróżnicowanym charakterze i przeznaczeniu. Z jednej strony bowiem, w ofercie tego producenta znajdziemy niewielkie kasy fiskalne, pożądane przez podatników prowadzących działalności mobilne, jak handel obwoźny czy usługi z opcją dojazdu do klienta. Czyli posiadające małe gabaryty – czasem wręcz wybitnie małe, jak choćby Posnet Mobile HS EJ – i poręczne konstrukcje, a przy tym też trwałe obudowy i wydajne baterie. Z drugiej zaś, są kasy fiskalne średnie i największe, czyli systemowe, stworzone do pracy w trybie stacjonarnym. Zwłaszcza te drugie, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają na utworzenie rozbudowanego, sprawnego systemu sprzedaży, jak również dysponują zdecydowanie większą bazą PLU. Posnet proponuje urządzenia rejestrujące o wzmocnionej konstrukcji, przystosowane do wykonywania zadań w utrudnionych warunkach, oraz eleganckie, świetnie „wypadające” w przestrzeniach biurowych, kancelariach prawniczych bądź gabinetach medycznych czy salonach urody.

Dla różnych preferencji użytkowych

Co łączy podatników nastawionych na przyjazną obsługę, użytkowników ceniących wysokie parametry oraz przedsiębiorców, dla których liczą się technologiczne innowacje? Otóż wszyscy oni mogą znaleźć coś dla siebie wśród modeli Posnet. Kasa fiskalna Ergo, na przykład, pozwala wybrać konkretne rozwiązania, jeśli chodzi o interfejsy komunikacyjne czy pojemność dostępnej bazy PLU. A co więcej – nie tylko przy zakupie urządzenia, ale także później, gdy dopiero nastąpi taka konieczność. Znowu Posnet Revo to model wyposażony w innowacyjny mechanizm drukujący. Jego wyjątkowość polega na tym, że – w przeciwieństwie do innych kas rejestrujących – wystawia paragony oraz inne wydruki po stronie nabywcy, nie sprzedawcy. W ten sposób jeszcze bardziej przyspiesza przebieg transakcji, na której zamknięcie większy wpływ ma klient. W dodatku, Revo drukuje z prędkością dochodzącą do 47 linii na sekundę, co oznacza naprawdę dobry wynik. Występuje też w 6 wersjach kolorystycznych, co raczej zdarza się rzadko albo w ogóle. Jak widać, innowacje mogą dotyczyć również estetyki i designu.

Dla różnych możliwości finansowych

Zwykle za nowocześniejsze, atrakcyjniejsze i bogatsze funkcjonalnie technologie sprzedaży trzeba odpowiednio zapłacić – to naturalne. Ale nie raz przedsiębiorcy mogli się przekonać, że na rynku dostępne są sprawdzone i stosunkowo tanie kasy fiskalne. Dowód na to znalazł się także na liście opisywanego producenta. Swego czasu model Mobile EU – kompaktowy, solidny, prosty w użytkowaniu i z opcją obsługi parkingu – cieszył się naprawdę szerokim zainteresowaniem polskich przedsiębiorców. Jednym słowem, każdy z tych aspektów (a pewnie znalazłyby się i inne) składa się na całość, jakim jest wieloletnie już uznanie dla marki Posnet i zaufanie do tworzonych przez nią urządzeń rejestrujących. A co Wy o nich sądzicie? Czy między Wami są użytkownicy kas fiskalnych Posnet?

One thought on “Skąd się wzięła popularność kas fiskalnych Posnet?

  1. Zen-On

    Rozważałem parę modeli tego producenta (jak widać miało to swoje uzasadnienie 🙂 ), jednak ostatecznie zdecydowałem sie na urządzenie od firmy Novitus 🙂

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA: *