Drukarka od firmy Emar – Printo 57Te

By | 11 sierpnia, 2015

Jeżeli zajmujemy się sprzedażą i posiadamy dość duży sklep, gdzie nasz asortyment mierzony jest nie w tysiącach, ale w dziesiątkach tysięcy, na pewno do rejestrowania obrotu niezbędna nam będzie drukarka fiskalna. Warto mieć na uwadze, że dziś takie urządzenia są produkowane przez wiele polskich firm. Jedną z nich jest Emar. Producent ten ma w swojej ofercie wiele urządzeń, które charakteryzują się różnymi parametrami i funkcjami. Jednym z nich jest drukarka fiskalna Printo 57Te.

Drukarka fiskalna Emar

Pojemność bazy towarowej

Drukarki fiskalne, w odróżnieniu od kas, pozwalają na zaprogramowanie co najmniej 100 000 pozycji w bazie towarowej. Takie możliwości ma właśnie Emar Printo 57Te. Pojemność ta zapewni komfortową obsługę sklepu o dosyć rozbudowanym asortymencie. Ponadto, drukarka sprawdzi się także w przypadku punktów handlowych, które planują stałe rozszerzanie swojej oferty. Warto zaznaczyć, że konfigurowanie bazy towarowej odbywa się przy pomocy komputera stacjonarnego, laptopa lub terminala komputerowego, a także oprogramowanie do zarządzania handlem.

Kopia paragonu zapisywana na karcie pamięci

Zaletą tego urządzenia jest z pewnością elektroniczna kopia paragonów. Rozwiązanie to oznacza, że drukarka zapisuje dane o prowadzonej sprzedaży w formie cyfrowej. Drukowany jest jedynie paragon dla klienta, natomiast jego kopia zostaje zarchiwizowana na karcie pamięci. Wielu przedsiębiorców decyduje się na takie rozwiązanie, gdyż oznacza ono oszczędność papieru. Jednak nie tylko. Ułatwieniem jest także fakt, że nie trzeba przechowywać wielu wydruków w odpowiednich warunkach (suche, chłodne miejsce, niedostępne dla światła słonecznego). Co więcej, elektroniczną kopię paragonów można dodatkowo zapisać na dysku twardym komputera lub innym nośniku danych: pendrivie lub płycie DVD.

2 podświetlane ekrany LCD

Przejrzystość informacji dotyczących przebiegu sprzedaży niewątpliwie ułatwia pracę. Ponadto, dzięki temu klient doskonale wie, co kupuje i ile za to zapłaci. W Emar Printo 57Te zadbano także o ten aspekt prowadzenia handlu. Drukarka posiada 2 ciekłokrystaliczne i podświetlane ekrany – nabywcy i sprzedawcy. Na obydwu wyświetlaczach mogą się pojawiać komunikaty o długości 2 linii x 16 znaków

Inne drukarki Emar

Warto sprawdzić inne drukarki od firmy Emar – rodzinę drukarek fiskalnych Emar Printo i drukarki Emar Tempo.

One thought on “Drukarka od firmy Emar – Printo 57Te

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA: *