Pojemna kasa od firmy Novitus

By | 3 sierpnia, 2015

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, że obecnie znalezienie odpowiedniej kasy fiskalnej nie powinno sprawić problemu. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że urządzeń rejestrujących jest naprawdę wiele i każdy znajdzie coś dla siebie. Istotnym zagadnieniem przy wyborze kasy jest pojemność bazy towarowej. Standardowo urządzenia fiskalne obsługują około kilku tysięcy PLU, ale niektóre typy działalności wymagają technologii z większą pojemnością na zdefiniowanie wszystkich produktów oraz usług. Czy w związku z tym można kupić kasę, która pozwoli na zaprogramowanie obszerniejszej bazy towarowej? Odpowiedź jest oczywiście twierdząca, czego przykładem model Sento LAN E od firmy Novitus. To urządzenie znane i poważane przez użytkowników oraz ekspertów z branży.

Novitus Sento Lan E

Duża baza towarowa

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, ten model kasy fiskalnej charakteryzuje się dużą bazą towarową. I tak pamięć pozwala tutaj wprowadzić aż 16 000 pozycji, co jak na urządzenie tego typu jest naprawdę znakomitym wynikiem. Trudno znaleźć kasę fiskalną o podobnych możliwościach (a przy okazji o takich gabarytach).

Elektroniczna kopia paragonów

Bardzo ważne jest to, że kasa Novitus Sento LAN E pozwala na elektroniczny zapis kopii paragonów, przez co nie musimy ich gromadzić na oddzielnych rolkach papieru. Obowiązki związane z rejestracją sprzedaży stają się więc mniej uciążliwe. Ponadto, sama kopia paragonów fiskalnych jest zdecydowanie lepiej zabezpieczona – można ją dodatkowo zarchiwizować na innym nośniku danych lub po prostu na komputerze.

Kompatybilna z urządzeniami zewnętrzni

Warto mieć na uwadze też i to, że kasę tę bez problemu połączymy z komputerem, a służy temu złącze RS-232 lub port USB. Zarówno jeden, jak i drugi interfejs ma tutaj 2 wejścia. Dzięki temu do Sento LAN E podłączyć możemy również czytnik kodów kreskowych, wagę elektroniczną czy szufladę na pieniądze. Jak sama nazwa urządzenia wskazuje, posiada ono port LAN. To jeszcze większa udogodnienie dla użytkowników, którzy chcieliby stworzyć funkcjonalny system sprzedaży.

Przeczytaj więcej o kasie Novitus Sento LAN E na http://www.rozwiazania-systemowe.pl/artykuly/kasa-fiskalna-novitus-sento-lan-e/

2 thoughts on “Pojemna kasa od firmy Novitus

  1. Robert

    Można powiedzieć, że właśnie czegoś takiego szukałem od długiego czasu

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA: *