Czego możemy spodziewać się po programach Insoft?

By | 7 kwietnia, 2017

Oprogramowanie marki Insoft

Istnieją działalności handlowe, w których kasa fiskalna stanowi wystarczające rozwiązanie technologiczne. Niemniej, w wielu przedsiębiorstwach, by w pełni wykorzystać ich możliwości sprzedażowe, trzeba zastosować już nie tylko urządzenia rejestrujące oraz peryferyjne, ale i wdrożyć stosowne oprogramowanie. W jakich sytuacjach przydaje się tego typu narzędzie pracy? I jakie konkretnie możliwości jest ono nam w stanie zaoferować?

Jeżeli przedsiębiorca zobligowany do korzystania z urządzenia rejestrującego zdecyduje się na zastosowanie drukarki fiskalnej – zakup właściwego programu sprzedażowego okaże się w przypadku tej technologii wręcz niezbędny. W innych przypadkach nie musi to być koniecznością, co nie zmienia faktu, że i tak narzędzie takie usprawnia pracę rzeszy działalności handlowych. Dlaczego? Prześledźmy możliwości oprogramowania sprzedażowego na konkretnym przykładzie – Insoft PC-Market 7.

Handlowe centrum dowodzenia – współpraca z innymi urządzeniami

Warto na wstępie zaznaczyć, że PC-Market 7 to nowoczesne narzędzie do zarządzania działalnością handlową, kompatybilne z większością dostępnych na rynku kas i drukarek fiskalnych – a już z pewnością tych od uznanych producentów, jak np. Elzab, Emar, Posnet czy Novitus. Ponadto, program ułatwia również użytkowanie i koordynowanie funkcji poszczególnych urządzeń peryferyjnych, choćby wag elektronicznych, skanerów kodów kreskowych czy drukarek etykiet. Dlatego produkt marki Insoft zdecydowanie jest dla tych przedsiębiorców, którzy myślą o stworzeniu rozbudowanego, płynnie działającego systemu sprzedaży.

Komfort w zarządzaniu asortymentem i dokumentacją

A w czym konkretnie pomoże nam PC-Market 7? Z jego pomocą znacznie wygodniejsze i sprawniejsze ma się stać zarówno prowadzenie sprzedaży towarów lub usług, jak i zarządzanie stanami magazynowymi. Kwestia bazy PLU to podstawa: narzędzie pozwala na łatwe wprowadzanie i wycofywanie poszczególnych pozycji oferty. Podobnie jest z nadzorowaniem dostępności asortymentu w danych punktach handlowych sieci lub ich magazynach (włączając w to tworzenie centralnych wykazów, porównywanie ilości i aktualnych cen produktów itp.).

Insoft PC-Market 7

Komfort ten dotyczy również prowadzenia dokumentacji związanej z działalnością. Dzięki programowi marki Insoft możemy tworzyć dziesiątki różnych raportów i wykazów, związanych z obrotami, rozliczeniami z klientami i kontrahentami, VAT-em sprzedaży i zakupu czy marżą za konkretne produkty. PC-Market 7 staje się więc też szerokim narzędziem analitycznym, które, gdy tego zechcemy, pomoże nam w pełni kontrolować poszczególne aspekty naszej działalności handlowej, usprawnić wykonywanie różnych zadań przedsiębiorcy, a także i skonfigurować swoją strategię sprzedaży. Tym bardziej, że dochodzi jeszcze jeden aspekt.

Programy Insoft oraz wsparcie dla relacji z kontrahentami

Relacje tego typu to w zasadzie istota działalności handlowej. Chodzi w końcu o to, by nasi klienci i kontrahenci do nas wracali, zadowoleni z obsługi i współpracy. PC-Market 7 wspiera tworzenie sprawnego systemu lojalnościowego i nadzorowanie go. Po pierwsze, oprogramowanie dla firm daje stały dostęp do szerokich informacji, np. o wizytach klientów w poszczególnych punktach handlowych. Po drugie, umożliwia precyzyjne i łatwe kontrolowanie nieodebranych kwot pieniężnych, nie zapłaconych faktur itd. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeanalizować stan obrotów z producentami i dostawcami, warunki handlowe i sposoby realizacji, co wszystko razem pomoże uzyskać nam oczekiwane standardy przy kolejnych zamówieniach.

One thought on “Czego możemy spodziewać się po programach Insoft?

  1. adrian

    ciekawy wpis, tym bardziej, że właśnie rozglądam się za odpowiednim rozwiązaniem informatycznym dla mojego biznesu. charkaterystuka insoftu wydaje się ciekawa, zerknę też na inne ich propozycję, dzięki!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA: *