Czy warto wybrać kasę Novitus Nano E?

By | 4 września, 2015

Dla niektórych osób duży wybór kas fiskalnych bywa nieco przytłaczający. Z jednej strony można bez problemu dostosować parametry i funkcje danego modelu do potrzeb firmy, z drugiej – urządzeń o podobnych możliwościach jest sporo. Na rynku można jednak znaleźć kasy, które cieszą się szczególnym uznaniem przedsiębiorców. Mając nadzieję, że wpis ten pomoże wielu osobom poszukującym odpowiedniego rozwiązania technologicznego, prezentujemy produkt znanej marki. To kasa fiskalna Novitus Nano E. Czym konkretnie wyróżnia się ten model i dlaczego warto zwrócić na niego uwagę?

Kasa fiskalna Novitus Nano E

Funkcjonalna klawiatura z funkcją szybkiej sprzedaży

Szybkie wystawianie paragonów fiskalnych to pragnienie wielu przedsiębiorców. Nie tylko zapewnia komfort pracy (oraz mniej nerwów), ale także pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów. W przypadku kasy Nano E, mamy do czynienia z 4 klawiszami funkcyjnymi. Niemniej, każdy z tych przycisków można zaprogramować w 2 poziomach, co daje łączną liczbę 8 skrótów. Klawisze funkcyjne posłużą do szybkiej sprzedaży popularnych elementów asortymentu, jak również do bezpośredniego wywoływania często używanych opcji, np. wydruku raportu dobowego.

Przy omawianiu klawiatury tego modelu nie można zapomnieć o tym, że zastosowana została tu silikonowa nakładka. To proste rozwiązanie zabezpiecza „panel sterowania” urządzenia przed przypadkowym zalaniem. Co więcej, ułatwia czyszczenie kasy.

Kopie paragonów w formie elektronicznej

Technologia ta staje się powoli standardem, ale jej obecność w kasie fiskalnej wymaga podkreślenia. Mowa oczywiście o elektronicznej kopii paragonów. Rozwiązanie to zostało wprowadzone kilka lat temu i oferuje przedsiębiorcom przechowywanie istotnej dokumentacji w formie cyfrowej. Cała procedura jest prosta – kasa drukuje jedynie paragon dla klienta, natomiast jego kopię zapisuje na karcie pamięci. Zapewnia to jednak szereg udogodnień. Przede wszystkim znika konieczność gromadzenia wielu wydruków, a samą kopię paragonów można dodatkowo zabezpieczyć. Wystarczy stworzyć backup danych na komputerze, płycie DVD lub dysku zewnętrznym.

 

W bazie towarowej Novitus Nano E można zdefiniować maksymalnie 3 000 pozycji towarowych. Oznacza to, że kasa sprawdzi się najlepiej w małych i średnich punktach usługowych i handlowo-usługowych. Ponadto, model ten wyróżnia się niewielkimi gabarytami, dzięki czemu często znajduje zastosowanie przy prowadzeniu sprzedaży mobilnej.

4 thoughts on “Czy warto wybrać kasę Novitus Nano E?

  1. ElPe

    ja się bałam że jej funkcje okażą się z czasem nie wystarczające ale dziś mogę spokojnie polecić 🙂 pozdrawiam 🙂

    Reply
  2. michal_mi_mowia

    ja mysle ze warto. stosunek ceny do jakosci i mozliwosci sa atrakcyjne, fajna kasa, zwlaszcza w trasie skuteczna

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA: *